Akkrediterte inspeksjonsorganer

Inspeksjonsorgan som kan utføre magnetinduktiv prøving av ståltau på taubaner og kabelbaner.

Publisert: 26.08.2016   Endret: 05.03.2018

Dekra Industrial AB

Borlänge
Stig Westman
+46 70-619 0633
stig.westman@dekra.com

Halmstad
Johnny Petersson
+46 70-567 5020
johnny.petersson@dekra.com

Karlstad
Johan Stam
+46 72-745 7226
johan.stam@dekra.com

Luleå
Anders Malmgren
+46 70-397 1938
anders.malmgren@dekra.com

Norrköping
Staffan Petersson
+46 70-668 5382
staffan.peterson@dekra.com

Skellefteå
Börje Karlsson
+46 70-397 7725
borje.karlsson@dekra.com

HMR Voss AS

Steinar Bergstø
905 92 628
steinar.bergstoe@hmr.no

Aksel Lillegraven
971 49 689
aksel.lillegraven@hmr.no

Knut Flatlandsmo
952 99 851
knut.flatlandsmo@hmr.no

Besøksadresse:
Øvre Langhaugen 38
5700 Voss
Sentralbord: 56 53 08 00

Nettside

Kiwa Inspecta AB

Kontaktperson for alle lokale avdelinger:

Lars Björk
Technical Area Manager Lift Safety
Kontor: +46 10-479 3552
Mobil: +46 70-518 0336
Sentralbord: +46 10-479 3000
Box 1907 SE 79119 Falun
lars.bjork@kiwa.com
Besøksadresse: Linslagarvägen 4, 791 61 Falun

Tüv Austria Services GmbH

Kontaktperson for alle lokale avdelinger:

Johannes Obermoser
Department of Machinery / Cable Cars
Kontor: +43 662 437866-8545
Faks: +43 662 437866-8505
Mobil: +43 664 1039568
Johannes.obermoser@tuv.at
Besøksadresse: Krugerstrasse 16, 1015 Wien